Klepnutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení ke zlepšení navigace na stránce, analýzu používání stránky a pomoc při našem marketingovém úsilí. Více informací naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

vetcentrum duchek

Jsme váš garant profesionální a empatické veterinární péče

Vetcentrum Duchek stojí na špičce veterinární péče díky rozsáhlému spektru přístrojového vybavení, které nám umožňuje poskytovat komplexní diagnostické a léčebné služby na nejvyšší úrovni. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout laboratorní techniku, která je základem pro přesnou diagnostiku a účinnou léčbu. Kromě toho disponujeme anesteziologickými přístroji Drager Primus, které zaručují maximální bezpečnost a pohodlí pro vaše mazlíčky během chirurgických zákroků.

V oblasti diagnostických zobrazovacích metod jsme vybaveni nejmodernějšími technologiemi, včetně magnetické rezonance (MRI), počítačové tomografie (CT), ultrazvuku (USG) a rentgenového zobrazování (RTG). Tato široká paleta diagnostických nástrojů nám umožňuje získat detailní a přesné obrazy vnitřní struktury těla vašich zvířecích miláčků, což je klíčové pro rychlou a účinnou diagnostiku a následnou léčbu.

Vetcentrum Duchek klade velký důraz na spojení vysoce kvalitního technologického vybavení s individuálním a lidským přístupem k léčbě zvířat. Věříme, že kombinace těchto prvků je základem pro poskytování nejen profesionální, ale i empatické péče o vaše zvířecí členy rodiny. Naším cílem je, aby se vaši mazlíčci u nás cítili co nejpohodlněji a aby byli dostatečně pečováni jak z medicínského, tak i z lidského hlediska.

Zavolejte nám a domluvte si s recepcí termín Vaší návštěvy