Klepnutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení ke zlepšení navigace na stránce, analýzu používání stránky a pomoc při našem marketingovém úsilí. Více informací naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

ČASTO KLADENÉ dotazy

Otázky k pohotovosti

Neváhejte se nás kontaktovat prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo osobně v naší ordinaci.

Kdy funguje vaše pohotovost?

V pracovní dny od 21 hod. - 24. hodin. O víkendu 8-24 hodin.

Jaká je výše pohotovostního příplatku?

Pohotovostní příplatek je 1500 Kč.

Mohu na pohotovost dorazit i po půlnoci? Tzn. mimo běžné ordinační hodiny?

Ano, ale pouze po dohodě se službou Petmedic, na kterou Vás naše telefonní číslo po půlnoci automaticky přesměruje. Nikoli bez předchozího ohlášení, domluvy.

Jaká je čekací doba na pohotovosti?

Záleží na aktuálním vytížení našich lékařů obecně od pár minut až po 2-3 hodiny. Pacienti v přímém ohrožení života mají vždy přednost.

S čím mohu přijet na pohotovost?

Primárně slouží pohotovostní režim k ošetření akutních problémů/život ohrožujících stavů. Nikoli tedy kulhání, drápky, vyndání klíštěte - potíže které počkají do běžných ordinačních hodin.

Mohu přijet na pohotovost s dlouhotrvajícím problémem?

Teoreticky ano ALE, vzhledem k chronicitě problému je vhodnější objednat se předem do běžných ordinačních hodin, kdy bude mít lékař dostatek času na diagnostiku a následné řešení Vašeho problému. Je potřeba vzít v úvahu i to, že přes víkend/ o svátcích není možná celá řada vyšetření.

Zavolejte nám a domluvte si s recepcí termín Vaší návštěvy