Vítejte v sekci onkologie naší veterinární kliniky Vetcentrum Duchek. Onkologické problémy u psů, koček a drobných savců mohou zahrnovat různé typy nádorů a maligních onemocnění, které mohou významně ovlivnit zdraví a kvalitu života našich zvířecích pacientů. Díky našemu modernímu vybavení a specializovanému přístupu jsme připraveni poskytnout efektivní a diagnostiku pro vaše mazlíčky.

 Využíváme pokročilé diagnostické metody, jako je ultrazvuk, rentgen, CT a magnetická rezonance (MRI), které nám umožňují přesně identifikovat a lokalizovat nádory. K dispozici máme také možnosti chirurgického odstranění nádorů a poskytujeme podpůrnou péči a poradenství ohledně dalších možností léčby.

Je důležité přistupovat k onkologickým problémům citlivě a s ohledem na individuální potřeby každého pacienta. Naším cílem je poskytnout nejlepší možnou péči a podporu nejen zvířecím pacientům, ale i jejich majitelům.

Pokud si všimnete jakýchkoli neobvyklých příznaků nebo změn u vašeho zvířecího společníka, je důležité neváhat a co nejdříve se obrátit na odborníka. Včasná diagnostika může významně zlepšit prognózu a kvalitu života vašeho mazlíčka.

Registrace dárce krve

Dárce

Majitel

Děkujeme, že nám pomáháte zachraňovat zvířecí životy!
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.

Zavolejte nám a domluvte si s recepcí termín Vaší návštěvy