Vítejte v sekci stomatologie naší veterinární kliniky Vetcentrum Duchek, kde se věnujeme komplexní péči o ústní zdraví psů, koček a drobných savců. Stomatologické problémy mohou mít významný vliv na celkové zdraví a pohodu našich zvířecích pacientů, proto klade náš tým důraz na prevenci, diagnostiku a efektivní léčbu onemocnění ústní dutiny a zubů.

Naše klinika je vybavena dvěma specializovanými stomatologickými sály, oba jsou plně vybaveny pro provádění široké škály stomatochirurgických zákroků. Díky modernímu stomatologickému RTG jsme schopni provést přesnou diagnostiku stavu zubů a ústní dutiny, což je klíčové pro úspěšnou léčbu.

Nabízíme širokou škálu stomatologických služeb, včetně:

  • Preventivní péče a dentální hygieny
  • Diagnostiky a léčby zubního kazu
  • Odstranění zubního kamene a dentálního čištění
  • Extrakce poškozených a nemocných zubů
  • Léčbu zánětů dásní a parodontitidy
  • Specializované chirurgické zákroky, včetně endodontické léčby (léčba zubního kořene)

Naše zařízení nám umožňuje poskytovat špičkovou péči i pro nejmenší společenská zvířata.

Péče o zuby a ústní dutinu je nezbytná pro udržení celkového zdraví vašeho mazlíčka. Pokud si všimnete jakýchkoli problémů, jako je zápach z úst, obtíže při žvýkání, nebo pokud si všimnete, že vaše zvíře ztrácí chuť k jídlu, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si vyšetření.

Děkujeme, že jste si pro péči o dentální zdraví vašich zvířecích přátel vybrali naši kliniku. Jsme zde, abychom poskytli vašim mazlíčkům tu nejlepší možnou péči s využitím nejnovějších technologií a metod v oblasti veterinární stomatologie.

Registrace dárce krve

Dárce

Majitel

Děkujeme, že nám pomáháte zachraňovat zvířecí životy!
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.

Zavolejte nám a domluvte si s recepcí termín Vaší návštěvy