Vítejte v sekci dermatologie naší veterinární kliniky Vetcentrum Duchek, kde se specializujeme na diagnostiku a léčbu kožních onemocnění psů a koček. Dermatologické problémy u našich čtyřnohých přátel mohou zahrnovat širokou škálu stavů, od alergií, infekcí, parazitárních invazí až po autoimunitní onemocnění, které mohou významně ovlivnit kvalitu života zvířat i jejich majitelů. Díky našemu modernímu vybavení a specializovanému přístupu jsme připraveni poskytnout efektivní a šetrnou péči pro vaše mazlíčky.

Naše služby v oblasti dermatologie zahrnují komplexní diagnostické a léčebné postupy. Pro první vyšetření je nutné si zarezervovat hodinu, aby bylo možné provést důkladnou anamnézu a fyzikální prohlídku. Kontrolní vyšetření pak obvykle trvá pouze půl hodiny. K dispozici máme vysoce citlivý mikroskop pro detailní analýzu vzorků, kryoterapii pro léčbu kožních lézí a vlastní laboratoř, která nám umožňuje rychlé zpracování a interpretaci výsledků.

Mezi dermatologické služby, které nabízíme, patří:- Diagnostika a léčba alergií- Léčba bakteriálních a plísňových infekcí- Ošetření parazitárních invazí, jako jsou blechy, klíšťata a roztoči- Léčba autoimunitních a hormonálních kožních onemocnění- Kryoterapie pro odstranění benigních kožních nádorů a lézí- Mikroskopické vyšetření kožních škrábanců a vzorků srsti- Konzultace ohledně péče o kůži a srst.

Dermatologie je klíčovým oborem veterinární medicíny, který vyžaduje specifické znalosti a vybavení. Díky našemu odbornému týmu a moderním diagnostickým metodám jsme schopni poskytnout vašim mazlíčkům tu nejlepší možnou péči. Pokud si všimnete jakýchkoli problémů se srstí nebo kůží vašeho zvířete, neváhejte se na nás obrátit a zarezervovat si termín vyšetření.

Děkujeme, že jste si pro péči o kožní zdraví vašich domácích mazlíčků vybrali naši kliniku. Jsme zde, abychom vám a vašim čtyřnohým přátelům poskytli tu nejlepší možnou péči.

Registrace dárce krve

Dárce

Majitel

Děkujeme, že nám pomáháte zachraňovat zvířecí životy!
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.

Zavolejte nám a domluvte si s recepcí termín Vaší návštěvy