Klepnutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení ke zlepšení navigace na stránce, analýzu používání stránky a pomoc při našem marketingovém úsilí. Více informací naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

ochrany soukromí uživatelů

Podmínky použití (Terms of Use) pro VETCENTRUM Duchek s.r.o.

Datum poslední aktualizace: 01.07.2023

Vítejte na webových stránkách VETCENTRUM Duchek s.r.o. (dále jen "my", "naše", "nás"). Tento dokument stanovuje podmínky použití našich webových stránek. Používáním našich stránek souhlasíte s následujícími podmínkami a zavazujete se je dodržovat.

  1. Přijetí podmínekTím, že přistoupíte nebo používáte naše webové stránky, souhlasíte s těmito Podmínkami použití a zavazujete se je dodržovat. Pokud nesouhlasíte s těmito podmínkami, nepoužívejte naše webové stránky.
  2. Omezení použitíNaše webové stránky jsou určeny pouze pro informační účely a poskytování našich služeb. Nesmíte je používat k nelegálním nebo neautorizovaným účelům. Nesmíte provádět žádné činnosti, které by mohly narušit nebo omezit funkčnost našich stránek.
  3. Ochrana duševního vlastnictvíVeškeré obsahy, informace, texty, grafika, loga, obrázky a jiné prvky na našich webových stránkách jsou chráněny autorskými právy a dalšími zákony o duševním vlastnictví. Nesmíte tyto prvky reprodukovat, distribuovat, modifikovat, přenášet nebo používat bez našeho předchozího písemného souhlasu.
  4. Odkazy na externí webové stránkyNaše webové stránky mohou obsahovat odkazy na externí webové stránky třetích stran. Tyto odkazy jsou poskytovány pouze pro vaše pohodlí a nemáme nad nimi kontrolu. Nejsme odpovědni za obsah, bezpečnost ani ochranu soukromí na těchto externích stránkách. Pokud se rozhodnete použít tyto odkazy, činíte tak na vlastní nebezpečí.
  5. Omezení odpovědnostiSnažíme se udržovat naše webové stránky přesné a aktuální, avšak není možné zaručit jejich dokonalost. Nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné nepřesnosti, chyby nebo nepřístupnost našich stránek. Používáte naše webové stránky na vlastní nebezpečí.
  6. Změny podmínek použitíMůžeme kdykoli změnit tyto Podmínky použití aktualizací této stránky. Doporučujeme pravidelně kontrolovat tuto stránku, abyste byli informováni o případných změnách. Pokračováním v používání našich webových stránek po změnách podmínek vyjadřujete souhlas s novými podmínkami.
  7. Kontaktní informace

Pokud máte otázky nebo připomínky týkající se našich Podmínek použití, kontaktujte nás prostřednictvím následujících kontaktů:

Název společnosti: VETCENTRUM Duchek s.r.o.
Sídlo: K Hájům 2671/8, Stodůlky, 155 00 Praha 5
IČO: 27393534
Email: provoz@vetcentrum.cz
Telefon: +420 251 511 651 nebo + 420 775 688 637

Děkujeme, že jste si přečetli naše Podmínky použití.

Zavolejte nám a domluvte si s recepcí termín Vaší návštěvy