Veterinární nemocnice s pohotovostí - Praha 5 Volejte +420 775 688 637

Klinika ortopedie

V budově kliniky ortopedie najdete samostanou recepci s příjemnou čekárnou, ordinaci ortopedie, RTG, aseptický operační sál, denní hospitalizaci, CT pracoviště a rehabilitační oddělení. Nachází se zde také ordinace specialistů, přírodní medicíny a laboratoř krevní banky.

Čekárna a recepce ortopedie

Klinika ortopedie má vlastní recepci, kde je po celou ordinační dobu přítomna recepční. Má k dispozici objednací systém celé kliniky, takže vás může objednat i do programu lékařů ordinujících v hlavní budově. Recepce je také vybavena základním spektrem léků a možností platby kartou.

Do čekárny s recepcí vstoupíte přes malé zádveří, které chrání čekající malitele a jejich mazlíčky především v zimních měsících před nárazem chladu z venku. Čekárna má tvar do písmene "L" a v jejím rohu přímo proti vchodu je umístěna recepce. Recepční tak vidí jak na přicházející klienty, tak na dveře ordinací. V čekárně je dostatek míst k sezení, věšák na odložení kabátů, malý stoleček s pastelkami a omalovánkami pro děti. Pohodlná čekárna je vybavena toaletou pro klienty.

Z čekárny vede několikero dveří, všechny jsou pro snadnou orientaci klientů označeny nápisy a cedulkou se jménem ordinujícího lékaře a jeho asistence.

Čekárna slouží pro pacienty:

  • kteří jsou objednáni na ortopedii (neurologii)
  • pro návštěvníky rehabilitačního oddělení
  • pro pacienty čekající na CT vyšetření
  • pro pacienty ordinace specialistů přírodní medicíny, dermatologie nebo kardiologie, kteří se zde střídají v ordinaci specialistů.

Na klinice ortopedie je třeba se na veškerá ošetření a vyšetření předem objednat. Pro objednání můžete volat přímo do recepce kliniky ortopedie nebo do recepce hlavní budovy Vetcentra. 

Objednání na CT vyšetření je možné pouze po konzultaci s lékařem. CT vyšetření provádíme buď na základě diagnostického postupu na našem pracovišti nebo jako požadavek veterinárního lékaře z jiného pracoviště. Váš ošetřující lékař by vás měl vybavit lékařskou zprávou s přesným požadavkem a na CT vyšetření se domluvit předem s naším lékařem.

Objednání na rehabilitaci probíhá buď přímo fyzioterapeutů, to je většinou při opakovaných návštěvách nebo na základě doporučení našimi lékaři. Pokud vás doporučí z jiného pracoviště nebo jdete na rehabilitaci bez doporučení, např. na sportovní přípravu, objednejte se předem přes recepci.

Kontakty najdete na stránce Kontakt.

 

Čekárna a recepce ortopedie
Čekárna a recepce ortopedie
Klinika ortopedie má recepci a čekárnu pro pacienty, kteří jdou ortopedii, CT nebo rehabilitaci. 

Celý článek »
Ordinace ortopedie
Ordinace ortopedie
Ordinace pro ortopedické a neurologické pacienty je prostorná a prakticky a účelně vybavená. 

Celý článek »
Ortopedická RTG místnost
Ortopedická RTG místnost
RTG pracoviště na klinice ortopedie je vybaveno pro pohodlné a kvalitní snímkování ortopedických pacientů. 

Celý článek »
Aseptický operační sál
Aseptický operační sál
Aseptický sál je určený pouze pro ortopedické a neurologické zákroky. Je vybaven nejmodernější technikou. 

Celý článek »
Denní hospitalizace v ortopedii
Denní hospitalizace v ortopedii
V denní hospitalizaci jsou umístěni pacienti po ortopedických a neurologických operacích, kteří nepotřebují intenzivní dohled. 

Celý článek »
CT pracoviště
CT pracoviště
Pracoviště počítačové tomografie nabízí široké diagnostické možnosti. 

Celý článek »
Rehabilitace
Rehabilitace
Rehabilitaci malých zvířat se na našem pracovišti věnujeme již od roku 2009. 

Celý článek »