Klinika ortopedie má vlastní recepci, kde je po celou ordinační dobu přítomna recepční. Má k dispozici objednací systém celé kliniky, takže vás může objednat i do programu lékařů ordinujících v hlavní budově. Recepce je také vybavena základním spektrem léků a možností platby kartou.

Do čekárny s recepcí vstoupíte přes malé zádveří, které chrání čekající malitele a jejich mazlíčky především v zimních měsících před nárazem chladu z venku. Čekárna má tvar do písmene "L" a v jejím rohu přímo proti vchodu je umístěna recepce. Recepční tak vidí jak na přicházející klienty, tak na dveře ordinací. V čekárně je dostatek míst k sezení, věšák na odložení kabátů, malý stoleček s pastelkami a omalovánkami pro děti. Pohodlná čekárna je vybavena toaletou pro klienty.

Z čekárny vede několikero dveří, všechny jsou pro snadnou orientaci klientů označeny nápisy a cedulkou se jménem ordinujícího lékaře a jeho asistence.

Čekárna slouží pro pacienty:

  • kteří jsou objednáni na ortopedii (neurologii)
  • pro návštěvníky rehabilitačního oddělení
  • pro pacienty čekající na CT vyšetření
  • pro pacienty ordinace specialistů přírodní medicíny, dermatologie nebo kardiologie, kteří se zde střídají v ordinaci specialistů.


Na klinice ortopedie je třeba se na veškerá ošetření a vyšetření předem objednat. Pro objednání můžete volat přímo do recepce kliniky ortopedie nebo do recepce hlavní budovy Vetcentra. 

Objednání na CT vyšetření je možné pouze po konzultaci s lékařem. CT vyšetření provádíme buď na základě diagnostického postupu na našem pracovišti nebo jako požadavek veterinárního lékaře z jiného pracoviště. Váš ošetřující lékař by vás měl vybavit lékařskou zprávou s přesným požadavkem a na CT vyšetření se domluvit předem s naším lékařem.

Objednání na rehabilitaci probíhá buď přímo fyzioterapeutů, to je většinou při opakovaných návštěvách nebo na základě doporučení našimi lékaři. Pokud vás doporučí z jiného pracoviště nebo jdete na rehabilitaci bez doporučení, např. na sportovní přípravu, objednejte se předem přes recepci.

Kontakty najdete na stránce Kontakt.

Zavolejte nám a domluvte si s recepcí termín Vaší návštěvy