Klepnutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení ke zlepšení navigace na stránce, analýzu používání stránky a pomoc při našem marketingovém úsilí. Více informací naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

spolupracujeme

Moneta Money Bank

vstup a bankomatem Moneta Bank

Získejte od nás 12% zpět!

Moneta bene plus partner

Vážení klienti,
dovolte, abychom vás informovali, že jsme partnerem věrnostního programu bene+ od MONETA Money Bank. Tento program vám umožňuje získat zpět část peněz z vašich nákupů.

Co to pro vás znamená?

Plaťte u nás za zboží a služby kartami s věrnostním programem bene+ a nechte se tak odměnit až 12 % zpět na svůj účet. Výše vaší odměny závisí na tom, zda používáte debetní či kreditní platební kartu. Chcete-li využívat program bene+ na maximum, dejte přednost platbám kreditní kartou. 

Odměny, které od nás získáváte:

  • 12 % při platbě KREDITNÍ kartou
  • 6 % při platbě DEBETNÍ kartou

Odměna platí na veškeré zboží a služby, které poskytuje veterinární nemocnice VETCENTRUM Stodůlky a jsou hrazené v recepci Vetcentra.

Aktuální seznam partnerů a výši poskytované odměny získáte vždy na stránkách www.beneplus.cz.

Věříme, že této příležitosti rádi využijete a věrnostní program bene+ se stane součástí vašeho životního stylu. Tato nabídka je dalším krokem směrem k vám, našim zákazníkům, kterým chceme nabídnout vždy něco navíc. Čím více bude platit kartou s věrnostním program bene+, tím více peněz zpět získáte.

Moneta Bene Plus Gold Parner

VETCENTRUM Duchek s.r.o. je gold partnerem programu bene+. Tuto službu vám poskytujeme již od ledna 2011.

Zavolejte nám a domluvte si s recepcí termín Vaší návštěvy