Veterinární nemocnice s pohotovostí - Praha 5 Volejte +420 775 688 637

Klinika ortopedie

V budově kliniky ortopedie najdete samostanou recepci s příjemnou čekárnou, ordinaci ortopedie, RTG, aseptický operační sál, denní hospitalizaci, CT pracoviště a rehabilitační oddělení. Nachází se zde také ordinace specialistů, přírodní medicíny a laboratoř krevní banky.

Ordinace ortopedie

Prostorná ordinace ortopedie nabízí spoustu místa pro velké psy, komfort moderního vybavení a má prakticky řešený přímý vstup do RTG místnosti.

V ordinaci jsou kromě základního vybavení pro klinické vyšetření pacientů také laboratorní přístroje pro základní vyšetření krevních parametrů, negatoskop pro prohlížení rentgenových snímků, které nejsou v elektronické podobě, centrifuga a sady pro přípravu ACP (autologní kondiciovaná plazma) pro aplikaci do kloubů. ACP je izolace vlastní plazmy z krve pacienta obohacené o aktivované krevní destičky, které obsahují růstové a protizánětlivé faktory. 

V ordinaci ortopedie je také ovládací panel k RTG přístroji a obrazovka sledující dění ve vedlejší RTG místnosti, kterou využíváme pro kontrolu polohy pacienta při snímkování.

Na pracovním stole ordinujícího lékaře uvidíte dva velké moderní monitory. Jeden je pro práci s databází klientů a druhý je speciální s napojením na digitální RTG přístroj, proto je možné v ordinaci zobrazit rentgenové snímky a obrazové výstupy z CT vyšetření.

Vyšetřovací stůl pro pacienty je opatřen váhou, tato váha je ideální pro menší zvířata, která se běžné váhy stojící na zemi často bojí. V čekárně nemocnice můžete využít váhu, která je právě z tohoto důvodu zapuštěná do země. 

Čekárna a recepce ortopedie
Čekárna a recepce ortopedie
Klinika ortopedie má recepci a čekárnu pro pacienty, kteří jdou ortopedii, CT nebo rehabilitaci. 

Celý článek »
Ordinace ortopedie
Ordinace ortopedie
Ordinace pro ortopedické a neurologické pacienty je prostorná a prakticky a účelně vybavená. 

Celý článek »
Ortopedická RTG místnost
Ortopedická RTG místnost
RTG pracoviště na klinice ortopedie je vybaveno pro pohodlné a kvalitní snímkování ortopedických pacientů. 

Celý článek »
Aseptický operační sál
Aseptický operační sál
Aseptický sál je určený pouze pro ortopedické a neurologické zákroky. Je vybaven nejmodernější technikou. 

Celý článek »
Denní hospitalizace v ortopedii
Denní hospitalizace v ortopedii
V denní hospitalizaci jsou umístěni pacienti po ortopedických a neurologických operacích, kteří nepotřebují intenzivní dohled. 

Celý článek »
CT pracoviště
CT pracoviště
Pracoviště počítačové tomografie nabízí široké diagnostické možnosti. 

Celý článek »
Rehabilitace
Rehabilitace
Rehabilitaci malých zvířat se na našem pracovišti věnujeme již od roku 2009. 

Celý článek »