Veterinární nemocnice s pohotovostí - Praha 5 Volejte +420 775 688 637

VETCENTRUM Duchek s.r.o.

Nahlédněte do zákulisí naší veterinární nemocnice, prohlédněte si fotogalerie nebo se projděte po našem pracovišti pomocí virtuální prohlídky.

Veterinární pohotovost

Před příjezdem na pohotovost (večer, víkend, svátek) volejte: 

(+420) 251 511 651 / (+420) 775 688 637

V rámci provozu Veterinární nemocnice Stodůlky zajišťujeme veterinární pohotovost, tedy stálou službu veterinárních lékařů a sester na místě. Naše veterinární nemocnice je vám k dispozici od 8 do 24 hod denně včetně víkendů a všech státních svátků.

V noci v době od 24 do 8 hod ráno se lékař i sestra věnují hospitalizovaným pacientům a přijímají k akutnímu ošetření pouze pacienty ze Záchranné služby PET-MEDIC.

Večerní pohotovost

Pondělí – Neděle:  21:00 - 24:00 

Noční pohotovost zajišťujeme stálou službou veterinárního lékaře a sestry v nočních hodinách.

  • Pohotovostní příplatek 1500 Kč.
  • Pohotovost slouží pouze pro AKUTNÍ pacienty.  

Víkendová pohotovost

Sobota – Neděle:  8:00 - 21:00

Víkendovou pohotovost zajišťujeme stálou službou tří veterinárních lékařů, tří sester a dvou recepčních. Víkendovou pohotovostí je doba mezí 8:00 a 21:00 v sobotu i v neděli, na ní navazuje noční pohotovost.

  • Pohotovostní příplatek 1500 Kč (neplatí pro plánované kontroly).
  • Pohotovost slouží pouze pro AKUTNÍ pacienty a plánované kontroly. 

Státní svátky

Státní svátek dle kalendáře: 8:00 - 21:00

Pohotovost během státních svátků zajišťujeme stálou službou tří veterinárních lékařů, tří sester a dvou recepčních. Pohotovostí o státních svátcích je doba mezí 8:00 a 21:00 ve státem uznané dny státních svátků. Na ní navazuje noční pohotovost.

  • Pohotovostní příplatek 1500 Kč (neplatí pro plánované kontroly).
  • Pohotovost slouží pouze pro AKUTNÍ pacienty a plánované kontroly. 

Noční pohotovost  - volejte na tel. (+420) 724 184 840 

Denně: 24:00 - 8:00

  • pouze pro pacienty ze Záchranné služby

  • v tuto dobu nepřijímáme žádné příchozí klienty

V době od 24:00 do 8:00 volejte tel. +420 724 184 840. V tuto dobu zajišťuje NONSTOP pohotovostní službu Veterinární záchranná služba PET-MEDIC, která funguje na území hlavního města Prahy a části Středočeského kraje 24 hodin denně!

My v nemocnici v době mezi půlnocí a 8 hod ráno pečujeme o hospitalizované pacienty a přijímáme akutní případy, které nám přiveze Záchranná veterinární služba k akutní operaci či k intenzivní péči na JIP apod.

Pokud potřebujete mazlíčka ošeřit v těchto hodinách, volejte záchrannou službu Pet-Medic, která provede první akutní ošetření a v případě potřeby další péče nám pacienta přiveze.


Proč před příjezdem na pohotovost volat na tel. č.: (+420) 251 511 651 nebo (+420) 775 688 637?

Před příjezdem na pohotovost je NUTNÉ se předem telefonicky ohlásit. Je to především v zájmu vašeho zvířete! Naše pohotovost je velmi využívaná, proto se může stát, že pokud nezavoláte předem a lékaři budou v době vašeho příjezdu zaneprázdněni jinými pacienty, budete na ošetření čekat a může dojít ke zbytečnému prodlení. Je pro nás mnohem lepší, když příjezd akutního pacienta očekáváme a můžeme zorganizovat chod kliniky před příjezdem, než řešit náhle akutní situaci.

Ceny pohotovostních příplatků jsou uvedeny vč. DPH, pohotovostní příplatky neplatí pro plánované kontroly (předem domluvené s lékařem např. z důvodu dodržení intervalu u aplikace opakovaně podávaných léků nebo infúzí). .

Provoz nemocnice není v době pohotovosti nijak omezen, k dispozici je veškeré vybavení nemocnice, vč. RTG, sonografu, laboratoře pro okamžité stanovení biochemických i hematologických parametrů krve, plně vybavený operační sál, přístroje pro akutní medicínu, hospitalizace, transfúze krve a další vybavení potřebné pro akutní pohotovostní případy. 

Ceník léků i úkonů je jednotný pro denní i noční ošetřování. I v nočních hodinách je pro vás k dispozici možnost platby kartou.
Pro rychlý odborný transport je pro vás v denní i noční dobu k dispozici s námi již dlouhodobě spolupracující Záchranná služba pro zvířata PET-MEDIC, která k transportu využívá vybavené sanitní vozy s výstražným majákem.

Pokud naši veterinární pohotovost potřebujete využít, všechny potřebné kontakty naleznete ZDE.

Děkujeme za pochopení.