Veterinární nemocnice s pohotovostí - Praha 5 Volejte +420 775 688 637

Náš kolektiv

Seznamte se s naším týmem veterinárních lékařů, asistentů, s našimi recepčními a vedením kliniky.

Díky spolupráci se specialisty vám můžeme nabídnout rozšíření služeb o nadstandardní péči. Odborníci s mnohaletými zkušenostmi z čínské medicíny, medicíny plazů, rehabilitace, anesteziologie, lidské hemodialýzy nebo transfúzního oddělení, výrazně rozšiřují množství nabízených služeb a potenciál záchrany života vašich mazlíčků.

MVDr. Jaroslava Bláhová

Veterinární lékařka, specialista v oboru čínské medicíny a akupunktury

Na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně absolvovala v roce 1995. Po několika měsíční praxi ve Velké Britanii pracovala v Brně v ordinaci MVDr. P. Pavelka a následně ve veterinární nemocnici AA-VET v Praze. Vystudovala tříletý obor čínské medicíny - obor akupunktura v rámci Československé SinoBiologické společnosti ve spolupráci s pekingskou univerzitou  Guangming a Institutem Chuzen ve Francii a Školu tradiční čínské medicíny - studium pěti dovedností organizovanou Vzdělávacím institutem TČM Bohemia. Absolvovala také cyklus seminářů prof. M. Vinogradoffa:  Spojení akupunktury a Yi Jingu, dále sérii přednášek a praktické výuky Taoistické akupunktury, 10 nebeských kmenů, 12 pozemských větví, 5 prvků pod vedením Chrise Bunkella a řadu dalších doplňkových vzdělávacích seminářů v oboru čínské medicíny.

Proč tady pracuju
Ve VETCENTRU žije skvělá myšlenka, mít vedle odborníků na klasickou západní medicínu i spolupracovníky, kteří rozumějí přírodní medicíně a sdružit je v alternativní sekci. Je pro mne výborná příležitost zde zastupovat tradiční čínskou medicínu (akupunktura, akupresura, léčba pomocí bylinek a masáží).

Co dělám, když nedělám
Ráda chodím s naší borderkou Winduškou do přírody.

Kterému zvířeti se nejvíc podobám
Doufám, že člověku…

Kdy se chovám jako zvíře
Ráda jsem sama sebou.

Jaký zvěřinec mám doma
V současné době máme dvou a půl letou border kolii Windy a dvě kočičky Čičmínku a Černulku.

Co všechno svým zvířatům dovolím
S příchodem Windy jsem objevila krásu kliker tréninku a „výcvik poslušnosti“ dostal formu oboustranného dialogu a vzájemného pozorování, který je zábavný pro všechny zúčastněné.

Kdo je doma pán, já nebo moje zvíře
Řekla bych, že si vycházíme vzájemně vstříc.

Jak to se mnou koulí, čím mě vždycky dostane
Ráda naše zvířata pozoruji, jen tak, bez příkazů. Je to ta nejlepší relaxace. Takže mne vlastně „dostávají“ neustále.


 

MVDr. Jaroslava Bláhová
MVDr. Jaroslava Bláhová
Veterinární lékařka, specialista v oboru čínské medicíny a akupunktury 

Celý článek »
PhDr. Miroslav Hmirák
PhDr. Miroslav Hmirák
Specialista v oboru anestézie, resuscitace a intenzivní péče; odborný garant asistentů 

Celý článek »
Kateřina Lerlová, Bc.
Kateřina Lerlová, Bc.
Rehabilitační pracovník, certifikovaný fitness trenér psů 

Celý článek »
Kateřina Šponarová Bc.
Kateřina Šponarová Bc.
Fyzioterapeut 

Celý článek »

Vážení klienti,

v sobotu 15. 1. 2022 máme z důvodu inventury a sanitárního dne ZAVŘENO a celý den NEPŘIJÍMÁME ANI AKUTNÍ PACIENTY!!! Provoz je zcela zastaven a z provozních důvodů nejsme schopni poskytnout jakékoliv ošetření. Běžný provoz bude obnoven v neděli 16. 1. 2022 v 8:00. Prosíme, v této době využijte pohotovost na jiných pražských pracovištích (IVET, AA-Vet, JAGGY, Veterinární klinika Erika). Děkujeme za pochopení.

S ohledem na nákazovou situaci a platná nařízení vlády budeme od pondělí 29.11.2021 ošetřovat pouze klienty, kteří budou mít po celou dobu pobytu v prostorách Vetcentra zakrytá ústa a nos a budou dodržovat hygienická pravidla. Zákazníci, kteří nebudou mít zakrytá ústa a nos, budou z prostor Vetcentra vykázáni. Zároveň vás důrazně žádáme, aby pacienta k ošetření doprovázela pouze jedena osoba.Tato opatření zavádíme proto, abychom byli schopni udržet naše Vetcentrum v provozu, a mohli tak vám i vašim zvířátkům i nadále zajišťovat špičkovou lékařskou péči.

Věříme, že naše stanovisko pochopíte. Vaše Vetcentrum