Veterinární nemocnice s pohotovostí - Praha 5 Volejte +420 775 688 637

Náš kolektiv

Seznamte se s naším týmem veterinárních lékařů, asistentů, s našimi recepčními a vedením kliniky.

Recepce je jakousi ústřednou celé nemocnice. Naše recepční mají velmi náročnou a zodpovědnou práci. Zajišťují objednávky klientů na ošetření, zvedají telefony a odpovídají vám na dotazy, mají na starosti vydávání a platby účtů, prodej léků a doplňkového sortimentu. Můžete se na ně s důvěrou obracet se svými dotazy a požadavky.

Bc. Nikola Dočekalová

Recepční

Jsem holka z vesnice, takže o zvířata (všeho druhu) u nás nikdy nebyla nouze. A snad od vždycky jsem chtěla být veterinářkou. Bohužel se plány postupem času změnily, ale i tak se stále držím okolo zvířat. Mám vystudovaný titul Bc. oboru Kynologie a nyní dokončuji titul Ing. oboru Zájmové chovy zvířat, vše na České zemědělské univerzitě. Po bakaláři jsem si pořídila svého prvního papírového psa plemene australský ovčák, kterému se snažím z celého srdce věnovat. A jelikož přítele sestra chová koně, tak se teď dosti vzdělávám i v tomto zvířecím okruhu.

Proč tady pracuju
Při praxi ve Vetcentru, které jsme měli ve škole povinné, jsem si to tu zamilovala. Strašně se mi líbilo, jak to tu vypadá, o co se tu všichni společně snaží, tak také super kolektiv lidí. Bohužel v tu dobu, tu brigádně pracovat nešlo, a tak jsem chvíli pracovala jako pečovatelka/ recepční v jednom psím a kočičím hotelu. Nakonec se na mě ale usmálo štěstí a od roku 2020 tu pracuji :-)

Co dělám, když nedělám
Pokud nejsem v práci, tak jsem ve škole. A pokud nejsem ve škole, tak se snažím svůj volný čas věnovat mému autraláčkovi Lokimu a příteli. Máme spolu do budoucna, všichni tři samozřejmě, spoustu plánů, ať co se týče psích sportů nebo výletů a dovolených.

Kterému zvířeti se nejvíc podobám
Na základní škole mě často přirovnávali k „sově“, jelikož mám prý veliké oči. Tak asi té, no. :-)

Kdy se chovám jako zvíře
Občas, když si hraji s mým psem :-D

Jaký zvěřinec mám doma
Doma mám jen australáčka Lokiho.

Co všechno svým zvířatům dovolím
Jak co, občas se s ním podělím o nějakou tu mlsku, občas se se mnou může mazlit v posteli, ale vždy ví, kdy a co si může dovolit.

Kdo je doma pán, já nebo moje zvíře
Samozřejmě že já.

Jak to se mnou koulí, čím mě vždycky dostane
Tak jasně, že jeho psíma očima. Těm snad neodolá nikdo. A také tím, jak je neustále pozitivní s úsměvem od ucha k uchu.

Můj nejsilnější zážitek ve Vetcentru
Mezi nejsilnější zážitky zaručeně patří to, když to s někým nevypadá vůbec dobře, ale nakonec se stane zázrak a zvířátko se zachrání.

Co bych prásknul na svého šéfa
Je to super chlap, usměvavý, upovídaný, dokáže pobavit a rozesmát snad každého. Zkrátka a dobře, šéf na svém místě.

Ing. Zina Nachtigallová
Ing. Zina Nachtigallová
Jitka Sládková
Jitka Sládková
Marcela Večeřová
Marcela Večeřová
Martina Novotná
Martina Novotná
Bc. Nikola Dočekalová
Bc. Nikola Dočekalová
Kateřina Dohnalová
Kateřina Dohnalová
Ema Kempová
Ema Kempová
Recepční / veterinární asistentka 

Celý článek »
Lucie Šmejkalová
Lucie Šmejkalová