Veterinární nemocnice s pohotovostí - Praha 5 Volejte +420 775 688 637

Náš kolektiv

Seznamte se s naším týmem veterinárních lékařů, asistentů, s našimi recepčními a vedením kliniky.

Úkolem managementu je zajištění chodu celé nemocnice po stránce organizační, účetní a zásobovací. Tento tým se stará o spokojenost klientů a zaměstnanců, o odbornou i lidskou úroveň naší péče, o spektrum služeb, které Vetcentrum nabízí a o prezentaci a image firmy.

MVDr. Lukáš Duchek

Zakladatel a majitel Vetcentra, specialista na ortopedii, neurologii a speciální chirurgii; posuzovatel DKK, DKL, luxace pately, OCD a spondylózy

Absolvoval v roce 1994 na fakultě všeobecného veterinárního lékařství v Brně. Ortopedii se věnuje od roku 1992, kdy absolvoval praxi na klinice MVDr. Snášila v Brně. Založil a spoluvlastnil s MVDr. Novákem Veterinární nemocnici na Libuši a Veterinární kliniku Paprsek v letech 1995-1999. V době působení v nemocnici na Libuši se specializoval kromě ortopedie na neurologii pod vedením MVDr. Šrenka. V roce 1999 převzal Veterinární kliniku Paprsek jako majitel. V roce 1999 složil zkoušku z ortopedie pro posuzovatele DKK a DKL. V roce 2005 založil firmu VETCENTRUM Duchek s.r.o. a otevřel Veterinární nemocnici Stodůlky. Je členem Klubu posuzovatelů DKK a DKL při KVL ČR a posuzuje RTG DKK a DKL pro mnoho chovatelských klubů. Jeho koníčkem je sokolnictví.

Proč je ze mě veterinář
Protože jsem chtěl být sokolník. Studoval jsem veterinu, pak jsem se usadil do reality a zjistil jsem, pomáhat zvířatům jako veterinář mi dává větší smysl.

Co dělám, když nedělám
V podstatě pořád něco dělám. Mám chalupu, ovečky, tři psy, tři kočky, tři děti...

Kterému zvířeti se nejvíc podobám
Jsem narozen ve znamení lva, ale jsem takový ochočený lev.

Kdy se chovám jako zvíře
Absolutně nesnáším, když mě někdo probudí a jsem unavený. To je asi jediná chvíle, kdy dokážu být zlý.

Jaký zvěřinec mám doma
Mám doma dva psy, přerostlou čivavu Smajlíka a křížence Nerouška, turecký pastevecký pes Kaštan je na chalupě. Doma s námi žijí tři kočičky - Fattynka, Pralinka a Snížek, krajta královská Matylda a další drobotina - morče, švábci, šnek ... to jsou mazlíci spíš našich dětí.

Co všechno dovolím svým zvířatům
Když na to přijde, tak jim dovolím hodně. Pokud nevyvádí úplné rošťárny. Vyžaduji, aby psi přišli na zavolání, abych je neuváděl do rizika kvůli nevychovanosti. Jinak mají celkem svobodu.

Co všechno dovolím svým zaměstnancům
Můj přístup je takový, že se snažím vyjít vstříc a očekávám totéž. Že oni zase vyjdou vstříc mně, když já budu potřebovat. Potřebuju, aby lidi byli kamarádští, spolehliví a fér.

Kdo je doma pán, já nebo moje zvíře
Doma jsem pán asi já. Zvířat je moc a někdo tam ten pořádek alespoň občas udělat musí.

Jak to se mnou koulí, čím mě vždycky dostane
U psů je to bezprostřednost. Jsou velmi vítací a je to hrozně příjemné, když člověk přijde domů. Psi u mě budou v kontaktu vždy jednička.

Můj nejsilnější zážitek ve Vetcentru
Nejsilnější zážitky jsou ty nejzávažnější. Všechny podařené resuscitace pacietnů, kteří už byli na druhém břehu a podařili se vrátit do života.

Můj nejoblíbenější zákrok
Protože dělám spoustu odborných zákroků, tak mám paradoxně rád všechny jednoduché zákroky, jako jsou vakcinace atd.

Co bych prásknul na své zaměstnance
Někdy, kdyby nás klienti viděli, tak by byli překvapeni, jaká jsme rozpustilá banda kamarádů. Což je fajn.

MVDr. Lukáš Duchek
MVDr. Lukáš Duchek
Veterinární lékař a majitel praxe, specialista na ortopedii, neurologii a speciální chirurgii; posuzovatel DKK, DKL, luxace pately, OCD a spondylózy 

Celý článek »
Ing. Tomáš Veselý
Ing. Tomáš Veselý
COO / provozní ředitel 

Celý článek »
Zuzana Macháčková
Zuzana Macháčková
Vedoucí nákupního oddělení 

Celý článek »
Mgr. Barbara Vinc
Mgr. Barbara Vinc
Týmová asistentka 

Celý článek »
Tomáš Bělohlávek, DiS.
Tomáš Bělohlávek, DiS.
Grafik pro korporátní design 

Celý článek »

ROSTEME A HLEDÁME POSILY!
V souvislosti s připravovaným velkým rozšířením nemocnice hledáme veterinární lékaře, sestry/asistenty a recepční.

Chcete pracovat ve velké moderně vybavené nemocnici, přitom stále v týmu s rodinnou atmosférou? Máte rádi zvířata a práce s nimi je to, co vás baví a naplňuje? Pošlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis na adresu provoz@vetcentrum.cz a my se s vámi rádi sejdeme.
U veterinárnch lékařů vyžadujeme vysokoškolské vzdělání, u ostatních požadujeme středoškolské s maturitou, které nemusí být v oboru. Praxe na veterině se hodí, ale nevyžadujeme ji. Požadujeme týmové jednání, ochotu se rychle zaučit a přátelský přístup ke zvířatům a především k jejich majitelům.

A jedna zpráva pro maminky – jsme otevřeni i zkráceným úvazkům, tak se ozvěte.