NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA

VETERINÁRNÍ POHOTOVOST

V rámci provozu Veterinární nemocnice Stodůlky zajišťujeme veterinární pohotovost, tedy stálou službu veterinárních lékařů a sester na místě. Naše veterinární nemocnice je vám k dispozici 24 hod denně včetně víkendů a všech státních svátků.

Noční pohotovost

Noční pohotovost zajišťujeme stálou službou veterinárního lékaře a dvou sester v nočních hodinách. Noční pohotovostní doba je čas mezi 21:00 a 8:00 ve všední dny i o víkendu. 

Noční pohotovost je určena pouze pro akutní případy. 

Víkendová a sváteční pohotovost

Víkendovou pohotovost a pohotovost o státních svátcích zajišťujeme stálou službou tří veterinárních lékařů, tří sester a dvou recepčních. Víkendovou pohotovostí je doba mezí 8:00 a 21:00 v sobotu i v neděli nebo ve státní svátek. Na ní navazuje noční pohotovost.

Víkendová pohotovost a pohotovost o státních svátcích je určena pouze pro akutní případy a plánované kontroly.

Před příjezdem s akutním pacientem volejte

Před příjezdem na pohotovost je NUTNÉ se předem telefonicky ohlásit. Je to především v zájmu vašeho zvířete! Naše pohotovost je velmi využívaná, proto se může stát, že pokud nezavoláte předem a lékaři budou v době vašeho příjezdu zaneprázdněni jinými pacienty, budete na ošetření čekat a může dojít ke zbytečnému prodlení.

Provoz nemocnice není v době pohotovosti nijak omezen, k dispozici je veškeré vybavení nemocnice, např. RTG přístroj, sonograf, laboratorní přístroje pro okamžité stanovení biochemických i hematologických parametrů krve, plně vybavený operační sál, přístroje pro akutní medicínu, hospitalizace, transfúze krve a další vybavení potřebné pro akutní pohotovostní případy. 

Ceník léků i úkonů je jednotný pro denní i noční ošetřování. I v nočních hodinách je pro vás k dispozici možnost platby kartou.

Pro rychlý odborný transport je pro vás v denní i noční dobu k dispozici s námi již dlouhodobě spolupracující záchranná služba pro zvířata Pet-Medic, která k transportu využívá vybavené sanitní vozy s výstražným majákem.

Pokud naši veterinární pohotovost potřebujete využít, všechny potřebné kontakty naleznete ZDE.

 Zpět

Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
Už aby byl sníh!
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651