NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA

O nás - VETCENTRUM

Vítáme vás na stránkách společnosti VETCENTRUM Duchek s.r.o., která provozuje 

 • VETERINÁRNÍ NEMOCNICI s pohotovostí
 • KLINIKU ORTOPEDIE a REHABILITACE
 • prodejnu chovatelských potřeb REBEL DOG

Společnost VETCENTRUM Duchek s.r.o. založil v roce 2005 MVDr. Lukáš Duchek. Provozujeme veterinární nemocnici s pohotovostí. VETERINÁRNÍ NEMOCNICE se od roku 2009 nachází na klidném místě v ulici K Hájům 2671/8 v Praze 5 – Stodůlkách. Prostory kliniky o ploše 550 m2 jsme v roce 2017 rozšířili o pracoviště KLINIKY ORTOPEDIE A REHABILITACE v zadní budově. Díky vlastnímu parkovišti a venčící ploše nabízíme našim klientům příjemné prostředí, pohodlí a snadné parkování. 
Kromě veterinárních služeb provozuje VETCENTRUM Duchek s.r.o. také samostatnou kamennou prodejnu chovatelských potřeb REBEL DOG na adrese Radlická 1177/65, Praha 5, na kterou navazuje velkoobchod a e-shop pro internetový prodej.

Naše hlavní priority jsou - profesionální kvalita a lidský přístup.

Chceme, abyste u nás vždy našli nejlepší péči.

 • Naši veterináři se specializují na jednotlivé obory veterinární medicíny a mají k dispozici špičkové vybavení a tým proškolených sestřiček.
 • Důležitou součástí naší péče je přátelské prostředí, příjemná atmosféra a vstřícný přístup k našim pacientům a jejich majitelům. 
 • Nabízíme péči o vaše mazlíčky, kdykoliv ji budete potřebovat - ve dne, v noci, o svátcích i víkendech. 

Veterinární pohotovost

V naší Veterinární nemocnici Stodůlky zajišťujeme veterinární pohotovost, tedy stálou službu veterinárního lékaře a sester na pracovišti. Naše veterinární nemocnice je vám k dispozici denně včetně víkendů a všech státních svátků v době od 8:00 do 24:00.

Pokud naši veterinární pohotovost potřebujete využít, všechny potřebné kontakty naleznete ZDE.

Jak fungujeme

 • Ve všední dny vždy ordinují čtyři ošetřující lékaři (dva v ambulanci, jeden v hospitalizaci a jeden specialista). Každému z lékařů asistuje jedna sestra.
 • O víkendech ordinují tři veterináři a tři sestry. 
 • V noci je na pracovišti jeden lékař a dvě sestry, kteří pečují o hospitalizované pacienty a přijímají aktuní případy.
 • Abychom zajistili co nejkratší čekání, máme objednávkový systém. Každý z ordinujích veterinářů má svůj objednávkový rozpis, kterým se řídí. 
 • Recepce je klientům k dispozici pro telefonické i osobní objednávání. Po příchodu se vždy nahlašte v recepci (platí pro objednané i neobjednané klienty). Recepce přijímá platby za ošetření, vydává léčiva a nabízí pro vaše mazlíčky i doplňkový prodej hraček, pamlsků apod. Zde můžete platit kartou.
 • V hlavní budově Vetcentra je recepce se dvěma čekárnami, čtyři ordinace, dva špičkově vybavené operační sály, RTG vyšetřovna s digitálním rentgenem, laboratoř, hospitalizace o 14ti hospitalizačních boxech a jednotka intenzivní péče s veterinární hemodialýzou.
 • V pohodlné čekárně spojené s recepcí je vám k dispozici nápojový a svačinový automat, toaleta pro klienty. Přímo u kliniky je prostorné parkoviště, vyhrazené místo pro invalidy u zadního bezbariérového vchodu a venkovní prostor na venčení.
 • V zadní budově Vetcentra je klinika ortopedie s vlastní recepcí, je zde ordinace ortopedie s RTG místností, aseptický operační sál, denní hospitalizace pro ortopedické pacienty, ordinace a hospitalizace pro plazy, ordinace přírodní medicíny, rehabilitační pracoviště o velikosti 50 m2, CT pracoviště a laboratoř krevní banky. 

VETERINÁRNÍ POHOTOVOST

V rámci provozu Veterinární nemocnice Stodůlky zajišťujeme veterinární pohotovost, tedy stálou službu veterinárního lékaře a sestry na místě. Naše veterinární nemocnice je vám k dispozici 24 hod denně včetně víkendů a všech státních svátků.

Více ...

Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
Trojka
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651