NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA

VETERINÁRNÍ PORADNA LÉKAŘE

Změna zabarvení peří korely
Andrea
24.3.2008 
Dobrý den, mám dotaz. Mám 4-letou korelu-samečka, který před měsícem dobral ATB na zánět kůže. Asi po týdnu dobrání se mu začalo peří na čele zbarvovat do šedé barvy./je žlutý/. I celkové zabarvení jako by ztmavlo. Je možna souvislost s léky? Předem moc děkuji za odpověd. Andrea  
zobraz podrobnosti

 
Odpověď na dotaz
MVDr. Iva Librová
25.3.2008 
Dobrý den,
změna zabarvení peří může souviset se zatížením jater (třeba i odbouráváním antibiotik). Není to časté, ale nevylučuji to.
S pozdravem MVDr. Iva Librová 
  Zpět  « Předchozí    Další » 
Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
gucci
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651