NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA

VETCENTRUM partnerem Bene+

 

Získejte od nás 12% zpět!

 

 

Vážení klienti,

 

dovolte, abychom Vás informovali, že jsme partnerem věrnostního programu gold bene+ (www.beneplus.cz) od GE Money Bank. Tento program Vám umožňuje získat zpět část peněz z Vašich nákupů.

 

Co to pro Vás znamená?

 

Plaťte u nás za zboží a služby kartami s věrnostním programem  gold bene+ a nechte se tak odměnit až 12 % zpět na svůj účet. Výše Vaší odměny závisí na tom, zda používáte debetní či kreditní platební kartu. Chcete-li využívat program gold bene+ na maximum, dejte přednost platbám kreditní kartou. Pokud ji nevlastníte, více informací naleznete zde.

 

Partnerskou síť programu gold bene+ tvoří také další zajímaví partneři, u kterých můžete získat zpět na svůj účet odměnu až 25 %. Aktuální seznam partnerů a výši poskytované odměny získáte vždy na stránkách www.beneplus.cz.

 

Věříme, že této příležitosti rádi využijete a věrnostní program bene+ se stane součástí Vašeho životního stylu. Tato nabídka je dalším krokem směrem k Vám, našim zákazníkům, kterým chceme nabídnout vždy něco navíc. Čím více bude platit kartou s věrnostním program bene+, tím více peněz zpět získáte.

 

Vydavatelem debetních a kreditních karet je GE Money Bank, a.s. 

 Zpět

Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
cyril - maine coon
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651