NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA

Odkazy

 

Státní organizace:

 

 

Komora veterinárních lékařů - seznam posuzovatelů DKK (dysplazie kloubu kyčelního) DKL (dysplazie kloubu loketního) a luxace pately.

 

 

Státní veterinární správa - informace o veterinárních podmínkách zacházení se zvířaty - cestování do zahraničí, vývoz a dovoz zvířat do/z ciziny, pořádání akcí, výstav apod.

 

 

Kliknutím zvětšte

 

ČeskoMoravská kynologická unie - informace pro chovatele - vydávání PP (průkazů původu), povolení krytí apod.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Spolupracujeme:

 

 

Gold Bene+ - jsme gold partnerem věrnostního programu gold bene+ od GE Money Bank. Tento program Vám umožňuje získat zpět část peněz z Vašich nákupů. Plaťte v naší veterinární nemocnici za zboží a služby kartami s věrnostním programem  gold bene+ a nechte se tak odměnit až 12 % zpět na svůj účet. Více informací o programu gold bene+.

 

 

Kliknutím zvětšte

 

 

Helppes - centrum výcviku psů pro postižené. VETCENTRUM pečuje o psí studenty Helppesu.

 

 

 

 

 

 

 

Kliknutím zvětšte

Pet-Medic - záchranná služba pro domácí mazlíčky pro Prahu a okolí. Zajišťuje první pomoc zvířatům, jejich převoz sanitním vozem (v doprovodu majitele zvířete) k ošetření do veterinární kliniky nebo nemocnice. Dále nabízí neakutní převozy zvířecích pacientů, výjezdy lékaře k ošetření pacienta v domácnosti, zajišťuje také pietní služby (kremace, pohřby zvířat). Lékaři VETCENTRA se záchrannou službou úzce spolupracují a tvoří také část její posádky.

 

 

 

 

Kliknutím zvětšte

 

Pes v nouzi - nadační fond, který pomáhá svou činností ke zlepšování životních podmínek pejsků v útulcích, jejich umisťování do nových domovů, přispívá na nutnou lékařskou péči a mnoho dalšího.

 

 

 

   

Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
Kuba
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651