NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA

Ortopedické pomůcky pro psy

Psí invalidní vozík (návod k výrobě)

Neštěstí, jak známo, nechodí po horách, ale po živých tvorech. Zranění páteře, její degenerativní poruchy a další neurologické potíže se nevyhýbají ani našim psím miláčkům. Častým projevem je úplné nebo částečné ochrnutí zadních končetin, které ale nepostupuje tak rychle, aby byl pejsek úplně vyřazen ze života své smečky. Stejně jako člověku, i pejskovi můžeme v této svízelné situaci dopřát samostatný pohyb s pomocí invalidního vozíku. Tato část seriálu dává přehled o konstrukcích, které již do jisté míry osvědčily, a přináší i konkrétnější návod na konstrukci vyrobitelnou v amatérských podmínkách.

Více ...

Psí invalidní vozík na zakázku

I naši psí mazlíčci se mohou dostat do situací, které vedou k částečné nebo úplné nepohyblivosti zadních končetin. Příčin vzniku ochrnutí či ztížené pohyblivosti zadních končetin je mnoho. Pokud nedojde k úplnému uzdravení pacienta, je to vždy smutný příběh. Není však nutné nechodícího pejska zcela vyřadit ze společenského života či dokonce utratit. Jistě jste již slyšeli nebo dokonce potkali na ulici pejska s invalidním vozíčkem. My vám nyní nabízíme výrobu vozíku pro vašeho postiženého pejska na zakázku.

Více ...

Podpůrné pomůcky při chůzi - rehabilitační postroje

Podpůrné rehabilitační postroje slouží jako pomůcka při rehabilitaci při dočasné indispozici zvířete, ale i jako pomůcka pro psy s trvalým omezením pohybu. Rehabilitační postroj umožňuje pohodlně vypomáhat psovi při zdolávání schodů nahoru i dolů, při nastupovaní do auta, ale i při procházce.

Více ...

 Zpět

Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
Damijána žirafa v zoo Olomouc
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651