NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA
Anketa
Jakého máte domácího mazlíčka ?


VETERINÁRNÍ POHOTOVOST

V rámci provozu Veterinární nemocnice Stodůlky zajišťujeme noční a víkendovou pohotovost. Naše veterinární nemocnice je vám k dispozici pro akutní případy 24 hod denně včetně víkendů a všech státních svátků a to bez pohotovostního příplatku.

Noční pohotovost

Noční pohotovost zajišťujeme stálou službou veterinárního lékaře a dvou sester v nočních hodinách. Noční pohotovostní doba je čas mezi 22:00 a 8:00 ve všední dny i o víkendu. 

Provoz nemocnice je v nočních hodinách určen pouze pro akutní případy.

Před příjezdem je NUTNÉ se předem telefonicky ohlásit. Je to především v zájmu vašeho zvířete! Naše pohotovost je velmi využívaná, proto se může stát, že pokud nezavoláte předem a lékař bude v době vašeho příjezdu na sále, budete na ošetření čekat a může dojít ke zbytečnému prodlení.

Víkendová pohotovost

Víkendovou pohotovost zajišťujeme stálou službou tří veterinárních lékařů, tří sester a dvou recepčních. Víkendovou pohotovostí je doba mezí 8:00 a 22:00 v sobotu i v neděli nebo ve státní svátek. Na ní navazuje noční pohotovost.

Provoz nemocnice je o víkendu určen pouze pro akutní případy a objednané klienty.

AKUTNÍ PŘÍPADY - před příjezdem je NUTNÉ se předem telefonicky ohlásit. Je to především v zájmu vašeho zvířete! Naše nemocnice je o víkendech velmi využívaná, proto se může stát, že pokud nezavoláte předem, budou lékaři zaneprázdněni, vy budete na ošetření čekat a může dojít ke zbytečnému prodlení.

OSTATNÍ PŘÍPADY - na ošetření o víkendu je nutné se předem objednat. Naše kapacita je omezená, proto upřednostníme případy, které vyžadují neodkladné ošetření. Je tedy možné, že v případě většího počtu akutních případů, budou čekat i objednaní klienti. 


Po dobu pohotovosti je k dispozici veškeré vybavení nemocnice, např. RTG přístroj, sonograf, laboratorní přístroje pro okamžité stanovení biochemických i hematologických parametrů krve, plně vybavený operační sál, přístroje pro akutní medicínu, hospitalizace, transfúze krve a další vybavení potřebné pro akutní pohotovostní případy. Ceník léků i úkonů je jednotný pro denní i noční ošetřování. I v nočních hodinách je pro Vás k dispozici možnost platby kartou.

Pro rychlý odborný transport je pro Vás v denní i noční dobu k dispozici s námi již dlouhodobě spolupracující záchranná služba pro zvířata Pet-Medic, která k transportu využívá vybavené sanitní vozy s výstražným majákem.

Pokud naši veterinární pohotovost potřebujete využít, všechny potřebné kontakty naleznete ZDE.

 Zpět

Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
Roník v akci
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651