NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA

 

DISKUZE

 
diskuze

Autor: Špaček
Datum: 12.1.2009, 11:21:21

Odpovědět


Tak jsem teď pochopil, proč jen samá chvála. Cenzura, co se hodí, dá se k nahlédnutí do diskuse, co ne, to se nepustí. Já nemůžu vložit příspěvek bez vašeho svolení. Pane doktore, teď jsem vážně zvědavý jaký jste frajer. Nenapsal jsem nic vulgárního, jen moje postřehy, nic jsem si nepřidal. Pokud se příspěvek v diskusi neobjeví, budu hledat jiné možnosti, jak říci svůj názor na vaší práci.
Josef Špaček


Re: diskuze

Autor: Holkova H.
Datum: 28.10.2017, 14:11:34

Odpovědět


Musím potvrdit, že se klinika (kdysi vyhlášená) zhoršila.
Měli jsme jedenáctiletou fenku, kterou jsme tento čtvrtek 26.11.2017 odvezli na kliniku, že odmítá jíst. Měli jsme podezření na zkažený žaludek, ale během vyšetření bylo zjištěno, že se jedná o problém se srdcem. Pejska si ponechali ke stabilizování stavu. Objednali nás na sono srdce na pondělí. Už tady mě trochu překvapilo, proč není možné provést vyšetření ihned, když je zde veškeré vybavení, na což jsem spoléhala. Několikrát jsme byli ujištěni, že pokud by se stav jakkoliv zhoršoval, tak nás budou okamžitě telefonicky informovat. Druhý den dopoledne jsme se domluvili, že si můžeme pejska vyzvednout, jelikož se jeho stav zlepšil. V určenou hodinu jsme dorazili, ale bylo nám řečeno, že se stav zhoršil a že nás telefonicky nekontaktovali, jelikož jsme už byli na cestě. Prý nám jí nedoporučují vzít domů, jelikož se stav trochu zhoršil a oni jí budou muset případně dávat do vzduchové komory. Opět jsme byli ujištěni, že nás v případně problémů budou ihned kontaktovat. Ještě večer jsem volala, jak to vypadá. Prý se stav zlepšil a druhý den ráno v devět hodin snad bude možné vzít jí domů. Opět jsem byla ujištěna, že v případě zhoršení, budou ihned volat.
Ráno v půl deváté jsem byla informována, že náš pejsek v pět hodin ráno zemřel. Když jsem říkala, jak je možné, že mi nikdo nevolal, tak mi pan doktor sdělil, že to bylo náhlé a pejsek během tří minut zkolaboval.
Největší překvapení mě čekalo, když jsem si přišla vyzvednout papíry, uhradit výdaje a převzít našeho pejska. V papírech bylo uvedeno, že pejsek zemřel o den dřív, tj. v pátek 27.11.(!) Také medikamenty již žádné v den údajného úmrtí, které mi sdělil doktor, nebyly podávány.
Vím, že nám našeho pejska již nikdo živého nevrátí, ale opravdu nechápu, jak se tohle mohlo stat. Spoléhala jsem na to, že jde o vyhlášenou kliniku, že svěřuji svého psa profesionálům, ale tohle by snad ani amatér neudělal! Zajímalo by mě, jak to bylo doopravdy. Vychází mi, že si její úmrtí všimli až během předávání služby.


Re: diskuze

Autor: chloefox
Datum: 22.9.2016, 12:18:17

Odpovědět


Dne 19.9.2016 nám vinou neprofesionálního přístupu MVDr. Koblovske zemřel nás milovaný pejsek.Po dobu jeji půlroční "péče" nám nebyl sdělen skutečný zdravotní stav našeho pejska,zrejme tak bylo učiněno s úmyslem vytahat z nás peníze. Nikdo nám nesdělil rizika operace,teprve až po smrti našeho pejska MvDr. Duchkem.Nemeli jsme dostatek casu ani na rozlouceni,pul roku jsme absolutně netušili,jak je na tom špatne.Koblovska se den před smrtí zmohla jen na "Chudáček pejsek"a z toho jsme měli pochopit,ze dlouho nevydrží.MvDr.Duchek dnes priznal neprofesionální chovani své zamestnankyne,ale dle jeho slov,nevedel,jak s tím naložit,coz by jako zaměstnavatel tedy vedet měl. Způsobili nám neuvěřitelnou bolest zamlčováním informaci. Lékař má vysvětlit všechna rizika. To Koblovska absolutne neudělala. Nemá tam co dělat. A ten,kdo je odpovědný za sve zaměstnance,taky dělá s prominutím h****.


Re: diskuze

Autor: ZAJ-PO
Datum: 26.8.2010, 12:20:06

Odpovědět


jestli toto je pravda tak nevím jestli bych na tu kliniku jezdila.od lékaře každý neprofesiální zákrok je vlastně trestný čin a musí se zodpovídat lékařské komoře.porušil tím právo živé bytosti na život a věřte mi, že BOŽÍ MLÝNY MELOU MNOHEM RYCHLEJI NEŽ SI KDO MYSLÍ.VĚŘÍM VÁM, ŽE PÍŠETE PRAVDU a soucítím s vámi.jen se divím,že jste to nechal jen tak být.ZŘEJMNĚ PROTOŽE JSTE SLUŠNÝ ČLOVĚK.zdraví vás zaj-po


Re: diskuze

Autor: Špaček
Datum: 13.1.2009, 12:06:09

Odpovědět


Dobrý den, na tento příspěvek se ale přece nedá reagovat. Vždyť tady chybí ten příspěvek, kde jsem popisoval vaše pochybení, kdy jste způsobil pane MVDr. Duchku smrt mému čtyřnohému kamarádu. Prosím, vložte ho sem.


Re: Re: diskuze

Autor: Špaček
Datum: 13.1.2009, 12:14:12


Příspěvek už asi můžu vložit sám, tak vám ušetřím práci.

Dobrý den, moje zkušenosti s touto klinikou jsou díky jedniné návštěvě bohužel velmi špatné. Po telefonické domluvě jsem přivezl psa jezevčíka na odsátí vody u osrdečníku. Pan MVDr. Lukáš Duchek velmi sebevědomě řekl, že tento zákrok provede. Z jiných klinik, kde tento zákrok pes za mé přítomnosti opakovaně podstupoval, mi mělo být divné, že pan doktor osobně neprovedl vyšetření sono, aby zjistil přesné místo vpichu. Také to, že neměl k zákroku připravenu odsávačku, ale pouze se snažil odsávat vodu kývající se jehlou v hrudníku blízko srdíčka. Pohled na to jak riskoval střet jehly se srdcem byl pro mě hrůzný zážitek. Bohužel jsem nedokázal odejít z této kliniky včas. Po mém upozornění, že pes kolabuje mi odvětil: "no a co, zachraňuji mu život". Vpich navíc zavedl opakovaně a tím jak jehlou kymácel nejspíš srdíčko zasáhl. Řekl, že pes spí, abych ho nebudil. Když jsem řekl, že nereaguje, suše mi oznámil, že pes už je na druhé straně. Nedivím se pacientům, kteří "doktorovi" ublíží, neměl jsem k tomu daleko ani já. Ptám se: proč se choval tak neprofesionálně, proč neřekl, že je to nad jeho síly? Proč prováděl zákrok bez vyšetření a nutného vybavení? Proč se choval arogantně? Proč působil bolest psovi a následně i mě? Je mi z toho těžko, jediné co je snad přínosem je to, že této klinice se v budoucnu budu zdaleka vyhýbat. Nejspíš bude můj příspěvek smazán, pan doktor si tady nechává jen oslavné ódy na jeho práci, byznys je byznys, je třeba nalákat další nešťastníky. Za zabití mého psa se dokonce nestyděl naúčtovat 1.200,-Kč. Pane doktore s t y ď t e se!! Pokud příspěvek smažete, budu tady spamovat tak dlouho, dokud se s příspěvkem neseznámí dostatečný počet majitelů nemocných zvířat. Jinak se bránit bohužel nemůžu.
Josef Špaček


  Zpět  
Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
kočičí úroda
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651